Reklama

Archiwum

Niedziela 18/2013

Spis treści

„Od Oceanu do Oceanu" w obronie życia

Świadectwo wiary od Władywostoku do Fatimy
(akw)

2

Z WATYKANU

Z Watykanu

6

ZE ŚWIATA

Ze świata

7

Z JASNEJ GÓRY

Z Jasnej Góry

8

Z KRAJU

Z kraju

9

SPOTKANIE W AULI „NIEDZIELI"

„Matka naszego zawierzenia”

59

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela szczecińsko-kamieńska (Kościół nad Odrą i Bałtykiem)

Wmurowano kamień węgielny pod budowę kościoła
Marian Łapiński

W dniu 13 kwietnia br. odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod kościół, da Bóg, rychło błogosławionego, kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, w Chominie.

Wmurowano kamień węgielny pod budowę kościoła
Nadzieja dziecka
Teresa Nowak

Dom dziecka położony jest w pobliżu wiecznie zielonej Puszczy Bukowej. Z dala od gwaru i zgiełku wielkiego miasta. Niedziela to dzień wizyt. Tak oczekiwany przez dzieci, bo może właśnie wtedy pojawi się ona, może tym razem przyjdzie...

Nadzieja dziecka
Kruchta pamięci
Jerzy Walczak

Zabytkowy kościół pw. św. Jacka w Słupsku to jedna z pomorskich nekropolii książęcego rodu Gryfitów, sprawującego przez ponad pięć wieków suwerenne rządy na terenie Księstwa Zachodnio-Pomorskiego, w tym ziemi słupsko-pomorskiej.

Kruchta pamięci
III Barlinecki Maraton Biblijny
Agnieszka Komorowska, Ewa Dyk-Malicka, organizatorzy

III Barlinecki Maraton Biblijny już za nami. Do mety, czyli do zaplanowanej godz. 13 dobiegliśmy, wiary ustrzegliśmy i ciągle mamy niedosyt Słowa Bożego. Czytanie Pisma Świętego Nowego Testamentu rozpoczęliśmy w czwartek 18 kwietnia o godz. 12 w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury „Panorama” w Barlinku.

III Barlinecki Maraton Biblijny
Głód wiosny
Przemysław Fenrych

Rozmaite bywają głody, większe mniejsze, dramatyczne i nieważne. W tym roku szczególny głód opanował Lechitów - głód wiosny. Zima za żadne skarby nie chciała odpuścić. Człowieka ciągnie do zieleni, do słoneczka, do błękitu z radosnymi chmurkami, a za oknem szarość, że wyć się chce.

Głód wiosny

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję