Reklama

Nowe rozmaitości

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Gdzie bliżej

TVP w ramach swojej misji publicznej promuje homoseksualistów, a polski MSZ chce za granicą promować Polskę Giewontem bez krzyża. Czarno na białym widać, komu gdzie i do kogo jest bliżej.

Intencje

Na tym szczególnym sytuacyjnym tle Pani Premier wyciąga do wszystkich rękę na zgodę. Kontrast między tłem a Panią Premier pokazuje wyraźnie kryjące się za tą ręką intencje.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Pisowskie śmieci

Ewa Kopacz zapowiedziała też, że nie będzie już mowy o „pisowskich śmieciach”. Aluzja do najsłynniejszego w Polsce Stefana? E, chyba nie. Stefan nadal, w najlepsze, szefuje sejmowej Komisji Obrony Narodowej.

Nowa odsłona

Z powodu nowej odsłony polityki miłości PO przeszczęśliwy jest szef ludowców Janusz Piechociński. Wydaje się cały w skowronkach. Choć to późna jesień, jego pieniom na cześć Pani Premier nie ma końca.

2014-11-12 11:02

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kradzież figur Chrystusa

2026-06-19 16:42

[ TEMATY ]

kradzież

archidiecezja wrocławska

Archidiecezja Wrocławska

Komunikat

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o kradzieży figur Chrystusa z przydrożnych krzyży znajdujących się na skrzyżowaniu ulic Jeleniogórskiej, Stabłowickiej i Starogajowej na wrocławskich Stabłowicach.
CZYTAJ DALEJ

Był blisko ludzkich spraw

2026-06-19 22:00

[ TEMATY ]

ks. prof. Jerzy Lewandowski

Łukasz Krzysztofka/Niedziela

Abp Adrian Galbas przewodniczył Mszy św. pogrzebowej śp. ks. prałata prof. Jerzego Lewandowskiego, wieloletniego, zasłużonego profesora Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Wśród koncelebransów pogrzebowej liturgii w kościele św. Karola Boromeusza na warszawskich Powązkach byli również bp Andrzej Franciszek Dziuba, biskup senior diecezji łowickiej, ks. inf. Jan Sikorski oraz liczne grono kapłanów, którzy na swej drodze spotkali ks. prof. Lewandowskiego.
CZYTAJ DALEJ

Były kapelan prezydenta RP ks. Zbigniew Kras z tytułem Kapelana Jego Świątobliwości

2026-06-20 11:35

[ TEMATY ]

Tarnów

ks. Zbigniew Kras

Kapelan Jego Świątobliwości

Karol Porwich/Niedziela

Ks. Zbigniew Kras - kapelan prezydenta Andrzeja Dudy

Ks. Zbigniew Kras - kapelan prezydenta Andrzeja Dudy

Ojciec Święty Leon XIV obdarzył godnością Kapelana Jego Świątobliwości - czyli prałaturą - kapłanów diecezji tarnowskiej.

ks. Stanisław Kuboń
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję