Reklama

Spotkania w auli redakcji „Niedzieli”

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

21 stycznia (poniedziałek) godz. 18.00
Promocja książki ks. inf. Ireneusza Skubisia pt. „Wielki znak sprzeciwu - Kościół”. Wbrew przekonaniom - Kościół to nie tylko mury ozdobione krzyżem, lecz zgromadzenie wiernych, stanowiących jedność w Chrystusie. O tym, że właśnie współczesny Kościół powinien stać się wielkim znakiem sprzeciwu dla szerzącego się zła, mówi najnowsza książka ks. inf. Ireneusza Skubisia, redaktora naczelnego „Niedzieli”.
W programie artystycznym - koncert kolęd Zespołu Pieśni i Tańca „Częstochowa”.

28 stycznia (poniedziałek) godz. 18.00
O komunikacji w rodzinie, czyli niezwyczajnie o codzienności, zwyczajnie o tym, co najtrudniejsze.
O problemach porozumienia międzypokoleniowego i wychowania opowie Elżbieta Łozińska - autorka książki pt. „Jak rozmawiać w rodzinie?”
Elżbieta Łozińska i jej rodzina w formie parateatralnej zaprezentuje swój sposób rozwiązywania konfliktów. Rodzicu, jeżeli potrzebujesz pomocy, musisz koniecznie przyjść!

Na spotkania zaprasza
Ks. inf. Ireneusz Skubiś, Redaktor naczelny „Niedzieli”

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2013-01-15 07:22

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Lublin. Zapraszamy na koncerty adwentowe

2025-11-30 05:27

Archiwum stowarzyszenia Anthill

Wraz z Adwentem powraca Ekumeniczny Festiwal Wokalny Adventus.

Ekumeniczny Festiwal Wokalny Adventus 2025 powraca do Lublina jako czwarta edycja wydarzenia, które łączy muzykę, duchowość i nowoczesne technologie w ramach Festiwalu Bożego Narodzenia w Lublinie. Zabytkowe kościoły miasta stają się sceną dla różnych tradycji chrześcijańskich, a wspólne śpiewanie staje się przestrzenią spotkania dialogu i budowania mostów między kulturami judeochrześcijańskimi.
CZYTAJ DALEJ

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Redakcja "Niedzieli" serdecznie zaprasza wszystkich Czcicieli Matki Bożej na nowennę przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. "Dozwól nam chwalić Cię, Panno Przenajświętsza, i daj nam moc przeciwko nieprzyjaciołom Twoim". Spraw, byśmy pełni miłości i ufności biegli "do stóp Twoich kornie błagając" w różnych potrzebach.
CZYTAJ DALEJ

Leon XIV w Libanie: w tym kraju pokój jest pragnieniem i powołaniem

Papież Leon XIV powiedział w niedzielę po przybyciu do stolicy Libanu - Bejrutu, że w tym kraju pokój jest czymś więcej niż tylko słowem. Mówił w przemówieniu do libańskich władz: - Tutaj pokój jest pragnieniem i powołaniem, jest darem i ciągle otwartym placem budowy.

Na lotnisku w Bejrucie papieża powitali prezydent Libanu Joseph Aoun i premier Nawaf Salam. Podczas przejazdu papieża na trasie z lotniska do Pałacu Prezydenckiego witały go tysiące ludzi.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję